Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy - bez języka niemieckiego

  • Data publikacji: 17/06/2021
    • Opole, opolskie, Polska

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy - bez znajomości języka niemieckiego
Pełny etat
Miejsce pracy Burgwedel koło Hanoweru lub Ibbenbüren

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko komisjoner/pracownik magazynu

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach. Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientów.
Już dziś możesz zostać jej częścią!

Zakres obowiązków:
Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
Skanowanie towarów
Inwentaryzacja
Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:
Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Wynagrodzenie w wysokości 10,45 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:
Gotowość do pracy zmianowej
Sprawne zapamiętywanie liczb
Samodzielność, dokładność
Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Prawo jazdy mile widziane

KONTAKT:
Telefon: 504 969 041
Concept Plus Sp. z o.o. Oddział Opole
KRAZ 11738
ul. Krakowska 51/2
45/018 Opole

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Komisjoner (k/m) - Pick by voice – Niemcy – praca blisko granicy

    Komisjoner (k/m) - Pick by voice – Niemcy – praca blisko granicy

    Praca za granicą Opole (opolskie) 09/09/2021

    Komisjoner (k/m) - Pick by voice – Niemcy – praca blisko granicy Pełny etat Miejsce pracy okolice Berlina Zakres obowiązków: Zbieranie zamówień produktów spożywczych przy pomocy systemu głosowego w j. niemieckim (pick by voice) Pakowanie produktów i ...

  • Praca dla studentów/uczniów - Pracownik magazynu - Niemcy

    Praca dla studentów/uczniów - Pracownik magazynu - Niemcy

    Praca za granicą Opole (opolskie) 17/06/2021

    Praca dla studentów/uczniów - Pracownik magazynu - Niemcy Pełny etat Miejsce pracy Burgwedel koło Hannoveru MATURZYSTO! STUDENCIE! Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce! Firma, dla której...

  • Pracownik (k/m) – rozładunek tirów

    Pracownik (k/m) – rozładunek tirów

    Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik (k/m) – rozładunek tirów Miejsce pracy: Herzlake (Niemcy) Liczba wakatów: 3 Zakres obowiązków: • Rozładunek tirów • Pakowanie i przepa...